O nás

Bits2b s.r.o. je česká konzultační společnost založená v polovině roku 2014, která vznikla s myšlenkou, že Business Intelligence (BI) se dá dělat lépe a levněji, než je obecně nastavený standard.

Pomocí dat pomáháme společnostem být více efektivní a vytváříme prostor, aby se naši klienti mohli koncentrovat na to, co chtějí a v čem jsou opravdu dobří. Protože doba, kdy Business Intelligence bylo záležitostí jen velkých společností, kdy implementace trvala více než 1 rok a stála desítky milionů korun, je již dávno pryč.

V Bits2b víme, že projekty dnešní doby musí být rychlé, agilní a potřebují pružně reagovat na konkurenci a vývoj na trhu. Navíc všechna naše řešení jsou škálovatelná, tudíž dokážeme růst společně s klientem.

"You can have data without information but you cannot have the information without data."

 Daniel Keys

Věříme,


...že Business Intelligence může pomoci i menším společnostem a firmám.

...že BI není produkt, jeho správnou volbu a architekturu řešení považujeme pouze za jeden z předpokladů úspěchu. BI je služba.

...že BI je především o lidech na straně klienta i dodavatele - je o komunikaci.

...že komunikovat lze srozumitelně - lze se oprostit od hromady buzzwords, které mají za úkol navodit dojem, že musíte být "opravdový" odborník a řešení tak bude "opravdu" drahé.Náš tým


Martin Sakala

Jednatel

martin.sakala@bits2b.com

Martin Veselý

Jednatel

martin.vesely@bits2b.com 

David May

Obchodní ředitel

david.may@bits2b.com