Aphinit

Pomůže Vám udělat chytrá obchodní rozhodnutí rychleji a efektivněji

Aphinit ve zkratce

  • Intuitivní nástroj pro správu informací
  • Vizuálně působivý a přehledný systém
  • Flexibilní model, který se přizpůsobí vašim potřebám
  • https://aphinit.com

S čím Vám může pomoci

Aphinit je flexibilní nástroj, který kombinací srozumitelného a moderního uživatelského prostředí, spolu s prvky sémantického webu a pokročilou analytikou v pozadí velmi usnadňuje správu jakéhokoliv druhu znalostí, které firma potřebuje uchovávat a hlavně efektivně využívat (dokumenty, dokumentace procesů, popisy dat, katalogy všeho druhu, aplikace taxonomie, slovníky, administrace GDPR , atd.). Jedná se o kompletně český nástroj vyvíjený v ČR, lokálním týmem s mnoha lety zkušeností z oborů jako Data Governance, Knowledge Management.

Informace a znalosti v řízení podniku znamenají konkurenční výhodu, a jsou tak efektivní pro budoucí vývoj. Bohužel drtivá většina podniků nevyužívá své výhody ve svém možném maximu. Informace a znalosti se často zdržují pouze u jednotlivců, jsou zaznamenávány v tabulkách, dokumentech nebo e-mailech. Není neobvyklé, že není jasné, kdo má k těmto potřebným datům přístup. Nalezení správné odpovědi tak bývá zdlouhavé a únavné.

Aphinit nabízí řešení. Díky jednoduchému systému dokáže vytvořit přehlednou a zároveň jasnou síť informací. Zajistí tak rychlejší chod vnitropodnikových procesů.

Chcete se o Aphinitu dozvědět více?

Kontaktujte nás